Birçok farklı amaç için kullanılan ve başvurulabilecek büyüler arasında yer alan Ayırma Büyüsü, birlikte yapılabildiği gibi; ayrı ayrı da başvurabileceğiniz bir büyüdür. Yapıldığı zaman direkt olarak etki eden ve başarılı olduğunuz zamanlarda gerçek anlamda insanları anlık ayrılıklara sürükleyen bu büyü, doğru kullanım yapılması zorunlu olan büyüler arasındadır. Sırf insanların arasını bozmak için başvurulduğu zaman, yaptıran kişiye sorunlar yaratacak, içinizde yaptırdığınız insana karşı hiçbir olumlu his bulunmuyorsa da, tutması zorlaşacak olan bu büyüyü, tamamen bilinçli medyumlar tarafından yaptırmalısınız. Medyum İsa Hoca gibi ilminden emin olacağınız ve sizlere gerçek anlamda doğru büyülerle destek olacak insanların bulunması sayesinde, farklı yerlere başvurmadan doğru sonucu elde etmeniz mümkündür. Ayırma Büyüsü sayesinde istediğiniz insanları kendinizden, kocasından veya sevgilisinden soğutabileceğiniz gibi; olumlu sonuçlar aldığınız zamanlarda problemsiz bir ayrılmaya da şahit olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer zamanlarda tamamen kötü bir amaç güderek gerçekleştireceğiniz büyü sonucunda kendiniz zarar görebileceğiniz gibi; hiç beklenmedik anlarda da problemli bir hayata adım attığını hissedebilirsiniz. Medyum Hoca aldığınız randevu sonucunda sizlerle görüşürken tüm detaylarından bahsedecek ve zaten olması gerektiği gibi yapılmasında ısrarcı olacaktır. Fakat sizlerde bu konuda azami özen göstererek, sorun yaşamamaya özen gösterebilirsiniz.

Soğutma ve Ayırma Büyüsü Ne Zaman Kimlere Yapılır?

Hayatınızı kötü yönde etkileyen insanlara uygulatabileceğiniz gibi; sevdiklerinizi kurtarmak içinde başvurabileceğiniz Soğutma ve Ayırma Büyüsü, genel itibariyle sizlere taciz boyutunda rahatsızlık veren insanlar üzerinde tesir göstermektedir. Kurtulmak istediğiniz, sevmediğiniz ve bir gelecek düşünmediğiniz insanlara yaptırabileceğiniz gibi; oğlunuz veya sevdiğiniz bir insanında, bulunduğu ilişkiden zarar göreceğine inanıyor ve karşı tarafından kesinlikle zararlı olduğuna eminseniz yaptırabileceğiniz bu büyüyle, insanları kurtarabilir; kendinizi de koruyabilirsiniz. Ayırma ve Soğutma Büyüsü, yapıldığı ilk andan itibaren tesirlerini yavaş ve aralıklı şekilde gösteren,  uzun vadede kalıcı bir mutluluk elde edebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yapıyı da sizlere sunacak olan bir büyü olmasının yanı sıra; her zaman bilinçli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz ve eğitimsiz olarak büyü eğiliminde bulunan insanların yaptıkları uygulamalardan zarar gördüğü gibi, yaptıran insana da etki eden büyük bir felakete kadar gidecek sorunlardan uzaklaşabilir, her zaman daha sağlıklı büyüler yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte, aradığınız en doğru sonuçları alabilmek içinde, Medyum İsa Hoca ile büyüler yaptırabilir, gerçek anlamda fark yaratan bilinçli ve kaliteli büyülere ulaşabilirsiniz.

Doğru yöntemlerin kullanılması sonucunda kesin sonuçlar elde edebileceğiniz, bu büyüyü uyguladığınız insanların birbirilerine direkt olarak nefret güdeceği ve asla birbirilerini sevmeyeceği bir duruma sokabileceğinizi de bilmelisiniz. Bu nedenle, yaptırmadan önce kesinlikle doğru hislerde olduğunuzu ve zarar görmesini engellediğinizi de bilmelisiniz. Kendiniz için yaptıracağınız büyülerin etkileri daha yüksek olmasının sebebi, hislerinizin yanlış bile olsa istemiyor olmanızla alakalıdır. Yani bir insanla beraberlik düşünmüyorsanız, o sizi mutlu edecek karakterde olsa bile, sizin isteklerinizle alakalı bir ayrılık olacaktır. Soğutma ve Ayırma Büyüsü günümüzde en fazla yapılan ve olumlu sonuçları ortaya çıkan büyülerin başında gelen, en iyi medyumların kısa sürede gerçekleştirdiği ve 3 gün ile 1 hafta arasında değişen sonuç süreleri bulunan büyüdür. Bu büyüyü yaptırdığınız andan itibaren insanların içine bir kötülük yerine; ayırmak ve soğutmak istediğiniz insanla arasına mesafe gireceğine emin olabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli davranmanız ve anlık sinirlerle büyü yaptırmamanız gerekmektedir. Yuva yıkmak, dinimizin en büyük günahları arasında bulunduğu için, yaptırmadan önce bir kez daha düşünerek, farklı insanları etkileyecek olan büyülerden uzak durabilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikSoğutma Büyüsü
Sonraki İçerikDil Bağlama Büyüsü
Medyum Hoca
Uzman Medyum İsa Hoca, 37 yıllık deneyimi ile birçok büyüyü profesyonel olarak yapmaktadır. Yurtdışında birçok ülkeyi dolaşarak dünyanın en büyük büyücü ve medyumlarından dersler almıştır. Bu uzun yurtdışı seyahati ve derslerinin ardından sonunda Türkiye’ye dönmüştür. Profesör seviyesinde büyü yapan hocaların arasında yer alan Profesör Medyum İsa Hoca telefon veya WhatsApp üzerinden ulaşan herkese istedikleri alanda ve büyü çeşidiyle büyü yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here