Adet Kanı Büyüsü (Haiz Kanı veya Aybaşı Kanı) Papaz Büyüsü çeşitlerinden biridir. Puta tapan dönemlerden kalan bir büyü çeşididir. İbranice ve Süryanice diller kullanılarak yazıldığı için papaz büyüsü olarak anılır.

Anadolu’da çok sık uygulanmaktadır. Maalesef yanlış metotlarla uygulanmaya çalışıldığı için ciddi zararlara yol açmıştır. Bu aşamada hocamız devreye girmektedir. Genellikle bir erkeği bağlamak, âşık etmek olarak bilinse de ilişkiyi bozmak için de yapılmaktadır.

Adet kanı büyüsü sadece evli olanlara değil bekârlara da yapılmaktadır. Büyüyü tarihte zengin erkekleri kendine âşık edip parasından faydalanmak için kullanan kadınlar olmuştur. Büyünün etkilerinden biri de evli bir erkeği yuvasından uzaklaştırıp akıl, mantık ve sosyal çevresinden alıp sadece bir kişiye odaklı hale getirebiliyor olmak.

Büyünün dezavantajlarından birisi de sağlık sorunlarına sebep olmasıdır. Bu evrede ise Adet kanı büyüsü yapan hocalar devreye girmektedir. Yani hem sağlık açısından hem de doğru büyüyü yapabilmeniz açısından Medyum İsa Hocamızdan destek almanız gerekmektedir. Çünkü yanlış yapılan büyüler büyük sorunlara sebep olmaktadır.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Adet kanı büyüsü yapan hocalar farklı yöntemler önermektedir. Kimilerine göre yenilen yemeğin içine Adet Kanı damlatmak yedirilen erkeği âşık etmek için kullanılmaktadır. Medyum hocamıza göre ise;

Öncelikle nün “intizar” aşaması karşımıza çıkıyor.

Bu uygulamada kadın âdetin ilk gününü beklemekle geçiriyor. Çünkü bazı üstatlara göre âdetin ilk günü gelen kan pistir ve sağlık sorunlarına sebep olacağından ikinci günü beklenmelidir. Beklerken de sessiz kalmalı ve yapacağı büyüden kimseye bahsetmemeli mümkünse de evden dışarı çıkmamalıdır.

Büyünün “kadem” aşaması

Kadem aşaması başlanacağı ile ilgili ilk adımın atılacağını bildirir. İlk olarak kadın, adet kanı bulaşmış bez parçasını veya kullandığı petini temiz beyaz bir kumaş parçası ile sarar. Sonrasında kırmızı bir iple bu beyaz kumaşı rulo şeklinde iyice bağlar. Rulo haline getirdiğiniz adet kanının sarılı olduğu kumaşı dini kitapların ve tabloların olmadığı bir odada bir gece bekletin. Dikkat edilmesi gereken de adet kanının muhafaza edildiği odada dini bir yazı varsa büyü kendiliğinden bozulur.

Büyünün “kıraat” aşaması

Üçüncü aşaması okumaktır. Yani kıraat kelimesi okuma anlamına geldiğinden bu aşamada hocamız devreye girecektir. Hocamızın size öğretecek olduğu özel sözcükleri dikkatlice dinleyip öğrenmelisiniz ki doğru bir şekilde Adet Kanı Büyüsünü tamamlayabilmelisiniz. Hocamızın verdiği büyüler Türkçe olmadığı için öğrenmek veya ezberlemek birçok kişiyi zorlamaktadır. Dikkatli olunması gerekmektedir.

Büyünün “giriftar etme” aşaması

Adet kanı Büyüsünün bağlama aşamasına geldik. Erkeğin kullanmış olduğu bir ya da birkaç parça eşya alınarak 1 gece beklettiğimiz adet kanını sardığımız kumaşı kırmızı ip ile bağlıyoruz. Erkeğin sürekli kullandığı bir tarak, su içtiği bardak, ayakkabı çekeceği, kalem, kıyafet kısacası akla gelebilecek her türlü eşya kullanılabilir. Eğer erkeğe ait eşya bulunamazsa devreye yine hocamız girer. İsa hocamız erkeği temsil etmesi amaçlı bezden bir bebek yapacak ve bu bebeği kırmızı iple bu bez bebeği, adı kanı bulunan beyaz kumaşa bağlayacak.

Adet kanı büyüsünün “defin” aşaması

Şimdi ise Medyum İsa hocamızın ve sizin birlikte hazırladığınız erkeğe ait eşyanın defin işlemine geldik, yani toprağa gömme işlemi. Eşya toprağa gömülür gömülmez büyü tesirini gösterir ve çok hızlı biçimde erkeği etkilemeye başlar. Çok etkili bir büyüdür.

Büyüden sonrasında vazgeçmek isterlerse çok zor olacaktır. Çünkü kara büyü olarak geçmektedir. Büyünün bozumu için de Adet kanı büyüsü yapan hocalardan yardım almanız gerekmektedir. Yine hocamızın uzmanlığı ve kontrolünde Kuran-ı Kerimden okuyacak dualarla ile büyünün bozulması sağlanmış olur.

TEILEN
Önceki İçerikBüyücüler
Sonraki İçerikAyırma Büyüsü Yapan Hocalar
Medyum Hoca
Uzman Medyum İsa Hoca, 37 yıllık deneyimi ile birçok büyüyü profesyonel olarak yapmaktadır. Yurtdışında birçok ülkeyi dolaşarak dünyanın en büyük büyücü ve medyumlarından dersler almıştır. Bu uzun yurtdışı seyahati ve derslerinin ardından sonunda Türkiye’ye dönmüştür. Profesör seviyesinde büyü yapan hocaların arasında yer alan Profesör Medyum İsa Hoca telefon veya WhatsApp üzerinden ulaşan herkese istedikleri alanda ve büyü çeşidiyle büyü yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here